چراغ های نمکی دیانا DHYANA SALT LAMPS

طراح و تولید کننده انواع چراغ های نمکی Designer and manufacturer of salt lamps

تاریخچه عکس برداری از هاله انرژی

 تاریخچه عکس برداری از هاله انرژی 

 

 

 

 

دردهه 1۸80 فیزیکدان لهستانی برندهی جایزه ی نوبل، یاکوب یودیکو ناریکویچ Yakub Yodko Narkevitch   شروع به پژوهش در مورد نوعی روش عکاسی با استفاده از شارژ الکتریکی با ولتاژ و بسامدبالا ، به جای استفاده از نور کرد.این روش او را قادر ساخت که از انرژیهایی که ازموجودات زنده ساطع می شودعکس بگیرد.
در جریان انقلاب کبیر روسیه کشفیات یاکوب از بین رفت تا اینکه روش عکس برداری او درسال1939 به شکل تصادفی دوباره توسط سیمیون کرلیان
Semyon Kirlian  کشف شد.
شارژ مشابهی از فیلمی که بر روی آن یک نمونه آشکار شدند.علیرغم اینکه دراین روش از هیچ منبع نوری استفاده نشد،در هر بار عکاسی ،هاله ای ازانرژی کاملا مشهود بود.
روش عکس برداری کرلیان تا قبل از سال1960 جزو اسرار طبقه بندی شده اتحادجماهیر شوروی محسوب میشد.
تصاویر تهیه شده با استفاده از روش شارژ الکتریکی به عنوان مدرکی علمی از وجود انرژی زیستی مطرح شد.
پژوهش هایی که در دیگر نقاط دنیا انجام گرفت به این کشف منجرشدکه نوری که از یک سوژه منتشر می شود،بسته به حضور نیروی حیات یا زندگی تغییر می یابد.
به عنوان مثال ، میدان انرژی برگی که به تازگی از درختی کنده شده همراه باخشک شدن آن کوچک ترمی شود.
عکس های گرفته شده از دست انرژی درمانگران افزایش چشمگیری را در تخلیه انرژی به هنگام اجرای عملیات انرژی درمانی نشان می دهد.
روش عکاسی کرلیان نشان داده است که ظاهرا قالب یا طرح کلی انرژی مشهودی در سطح انرژی زیستی که هر موجود زنده ای ازآنجا رشد می یابد، وجود دارد.
به عنوان مثال با روش عکسبرداری کرلیان توانسته اند درحالی که نیمی از برگ اصلی بریده شده بود،تصویری از یک برگ کامل را ثبت کنند، که این به اثر فانتومی برگ
Phantom Leaf Effect معروف است
البته به گفته یه انرژی درمانگر این انرژیهای اطراف بدن انسان در این روش عکسبرداری هاله های حرارتی انسان می باشد نه هاله های انرژی انسان .زیرا هاله های انرژی انسان نامنظم نیستند.

نظرات (1)
پنج‌شنبه 20 آذر 1393 15:10
کیوان
امتیاز: 3 0
لینک نظر
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد