چراغ های نمکی دیانا DHYANA SALT LAMPS

طراح و تولید کننده انواع چراغ های نمکی Designer and manufacturer of salt lamps

خواص انرژیک چراغهای نمکی دیانا و بلور نمک

 

 

 

 

 

هاله انرژی کریستال نمک:

کریستال نمک دارای هاله ای به صورت موجی بوده و دارای حدود 30 سانتی متر تا ۵ متر شعاع است که به رنگ های سرد مانند : سبز ، آبی ، یشمی ، فیروزه ای ، لا جوردی ، بنفش ، نیلی و ... می باشد.  

همچنین سنگ نمک قابلیت جذب انرژی منفی تا شعاع پنج متر را داراست.

  خواص انرژیک سنگ نمک:این سنگ دارای انرژی های بسیاری است که جهت درمان های زیر مفید است:
-  درمان انواع درد ها همچون پا ،زانو ،مچ ، دست ، کمر درد که همراه با ورم و یا کبودی هستند
-  درمان بیماری های ریوی ، آسم و سرفه
-  انرژی زا و یا شفا بخش نمودن گیاهان و سنگ ها
-  ایجاد آرامش در افراد و کاهش استرس ، اضطراب و عصبانیت

درمان انواع درد ها همچون  پا ،زانو ،مچ ، دست ، کمر درد که همراه با ورم و یا کبودی هستندطریقه استفاده :
مقداری بلور نمک را بر روی تعدادی برگ آلو به مدت ده دقیقه قرار دهید تا انرژی های مثبت و شفا بخش برگ ها نیز جذب شده وسپس بلور های نمک را بر روی محل درد به مدت بیست دقیقه بگذارید . در این مدت باید زیر نور آفتاب درازبکشید . این روش را روزی یک بار در هنگام ظهر تکرار کنید .
توجه داشته باشید که بلور نمک بسیار حساس است و خیلی سریع انرژی های منفی محیط اطراف خویش را جذب می نماید . بنابراین می بایستی برای مصارف انرژیک آنها را به دور از امواج منفی نگهداری نمایید . بلور نمک امواج منفی را از فاصله ی 5 متری حتی با وجود مانع جذب می کند . بهتر است همیشه قبل و بعد از استفاده از بلور های نمک ، آنها را مدتی زیر نور آفتاب قرار دهید تا امواج منفی خارج شوند . 
 

 


درمان بیماری های ریوی ، آسم و سرفه
طریقه استفاده :
مقداری بلور نمک را به مدت ده دقیقه زیر نور آفتاب داغ بگذارید . همچنین مقداری اسفنج را نیز به مدت پنج دقیقه در آفتاب قرار داده و سپس بلور نمک را بر روی اسفنج گذاشته و آنها را درون ظرفی که تعدادی از برگ های درختان : انجیر ، زردآلو ، شاه توت ، توت و مو قبلا در آن نهاده شده ، به مدت پنج دقیقه قرار دهید . سپس بلور نمک را بر روی چاکرای پنجم ( گلو ) به مدت ده دقیقه بگذارید . اکنون بلور نمک را دو باره داخل آن ظرف گذاشته و آنها را به مدت ده دقیقه در آفتاب قرار دهید . سپس بلور نمک را به مدت سه دقیقه داخل یک لیوان آب گذاشته و پس از آن بلور نمک را بر داشته و آب را میل کنید . توجه داشته باشید که تا دو ساعت نباید هیچ چیزی ( حتی آب ) بخورید این روش را روزی یک بار تکرار نموده و هرگز از بلور نمک مخصوص فرد دیگر استفاده نکنید . چرا که مدارات مغناطیسی اطراف بدن انسان ها با یکدیگر متفاوت بوده و مقداری از انرژی های منفی بیمار ممکن است به فرد دیگر انتقال یابد . بنا بر این هر فردی می با یست یک تکه بلور نمک مخصوص به خود داشته باشد .

انرژی زا و یا شفا بخش نمودن گیاهان و سنگ ها
طریقه استفاده :
چنانچه یک قطعه بلور نمک را به مدت ده دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس به مدت یک ساعت در کنار گیاه ، میوه و یا یک قطعه سنگ قرار دهید ، انرژی های مثبت و مفید موجود در بلورنمک به آن منتقل می گردد .
توجه داشته باشید که قرار گرفتن بلور نمک در کنار میوه هایی همچون : سیب ، موز و هندوانه ، مقدار انرژی موجی آنها را تقویت می نماید . چنانچه مقداری از آن میوه را میل کنید ، علاوه بر کسب انرژی های مثبت و انرژی زا بودن ، با قرار دادن مقدار کمی از آن میوه بر روی چشم سوم خویش (چاکرای ششم) ، انرژی آن را نیز کاملا احساس خواهید نمود . این  انرژی که از بلور نمک دریافت می شود ، فقط به مدت یک ساعت در میوه و یا جسم باقی می ماند  و سپس نابود می شود .

ایجاد آرامش در افراد و کاهش استرس ، اضطراب و عصبانیت
طریقه استفاده:
کافیست یک قطعه بلور نمک را که ۲ ساعت در مقابل نور مستقیم خورشید قرار داده اید٬ به مدت ده دقیقه بر روی چشم سوم خو یش قرار دهید .


منابع :

 ۱- آب و نمک جوهر حیاط نیروی درمانگر طبیعت نویسنده : DR.Med.Barbara Hendel/Peter Ferreira مترجم : سالومه قاسم ۲ - سنگ درمانی، تألیف شوفل برگر ولاندهر، ترجمه فرحناز موحد ۳- خوددرمانی توسط انرژی های اجسام، جمشید مبین 


انواع بلورهای زیبای نمک (دل نمک)

 
نظرات (1)
پنج‌شنبه 7 خرداد 1394 11:58
مهسا
امتیاز: 0 0
لینک نظر
واقعا هم همینجوری چن هفته پیش پدرم یه سنگ نمک خرید منم هر دفعه اینو می گرفتم دستم یا به پیشونیم نزددیک می کردم حس آرامش خاصی بهم دست میداد ولی هر وقت به کسی می گفتم بهم می گفتم اثرات تلقینه... مرسی بابت این نطلب زیبا و کاربردی
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد